top of page

Apie mus

Bendra Lietuvos ir Norvegijos įmonių grupė NORHOUSE įkurta 1993 m. Įmonių grupė atlieka visus projektavimo, statybos ir aplinkotvarkos darbus, kas užtikrina sklandų paslaugų teikimą nuo projekto iki raktųProjektavimo paslaugos apima pastatų projektavimo ir dizaino darbus, žemės sklypų paskirties keitimo, dalinimo ir atstovavimo ir suderinimo su visomis institucijomis paslaugas. Statybos atliekamos remiantis patikrintomis ir sertifikuotomis mūro, blokelių, monolito ir medinio karkaso, metalinio karkaso technologijomis.

 

Investuojame ir vystome nekilnojamojo turto projektus.

Taip pat firma atlieka pastatų remonto ir rekonstrukcijų darbus, karkasinių skydinių namų gamybą. Interjero ir eksterjero dizainą atlieka patyrę ir turintys geras rekomendacijas dizaineriai, kurie žino kiekvieno kliento poreikius bei lūkesčius, kas garantuoja itin kokybišką paslaugų atlikimą pradedant nuo namo projektavimo iki interjero įrengimo. 

 

Per pastaruosius 10 metų pastatyta daug namų Lietuvoje ir Europoje, suremontuota daug biurų, butų, parduotuvių, įrengta restoranų ir naktinių klubų. Pagrindinis firmos kredo - sklandus procesų valdymas ir aukšta darbų kokybė. Atlikdama statybos ir remonto darbus, firma naudoja tik kokybiškas statybines medžiagas.

 

Mes gaminame konstrukcijas, atitinkančias Europos Sąjungos normatyvus ir standartus. Įmonių grupėje yra suburta kompetentinga ir patikima komanda.

Beveik visa firmos administracija dirba nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Geriausi specialistai išmoko dirbti Lietuvoje ir Kanadoje, stažavosi Švedijoje, Norvegijoje ir JAV. Administracija firmoje yra tarsi šeima, dauguma dirba daugiau nei penkiolika metų, kiti, jauni specialistai, yra išugdyti įmonėje ir tobulėja kasdien mokydamiesi statybų technologijų.

bottom of page