top of page

Paslaugos

Projektavimas ir dizainas

Projektuojame pastatus ir statinius Lietuvoje ir Skandinavijoje. Atliekame architektūros ir konstrukcijų techninius, darbo bei gamybos, projektus tiek naujai statomiems, tiek ir rekonstruojamiems pastatams ir statiniams. Specializuojamės gyvenamosios ir viešosios paskirties pastatų, žemės ūkio statinių projektavime, ir daugiaaukštės statybos srityje. Ruošiame dokumentus leidimams statybai ir žemės paskirties keitimui. Kuriame ir taikome inovatyvias konstrukcines sistemas.

>

Statyba medžio ir metalo karkaso

Statome iš medžio karkaso ir metalo karkaso konstrukcijų remdamiesi skandinaviška ir kanadietiška technologija. Apskaičiuojame ir adaptuojame technologiją prie Lietuvos rinkoje naudojamų statybinių medžiagų, kad galėtume pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį. Šiltinimui naudojame tradicines ir inovatyvias technologijas - šiltiname vata, poliuretano putomis, celiulioze ir kitomis medžiagomis.

Šios karkasinės technologijos užtikrina greitą statybos procesą, tikslumą, lankstumą ir ilgaamžiškumą 100 metų ir daugiau. 

>

Pamatai :: poliniai, monolitas, kiti

Įrenginėjame gręžtinius pamatus ir monolito sieneles (rostverkus, atramines sienas, tvorų pamatus). Esant poreikiui naudojame gręžimo techniką poliams įrengti iki 10-12m gylio, užpildant betonu, ir poliakales spraustiniams pamatams įrengti, sukalant polius į gruntą. Atraminės sienelės ir rūsiai gali būti įrengiami naudojant liktinius klojinius (betoniniai pamatų blokeliai arba tuščiaviduriai putplasčio blokeliai - su apšiltinimu.

Taip pat įrenginėjame plokštuminius pamatus, kurie sparčiai populiarėja energetiškai efektyvioje statyboje.

>

Statyba :: plytos ir blokeliai

Mūrinimo paslaugos atliekamos iš molio ar silikato plytų, blokelių (keramikos ar akytojo betono/dujų silikato), klinkerio, senovinių plytų, putplasčio blokelių, betono blokelių, keramzitbetonio blokelių, medžio drožlių blokelių ir kt.

Kiekvienas gaminys turi skirtingas mechaninių apkrovų ir šilumos perdavimo savybes, todėl renkantis mūrinimo medžiagas reikia atsižvelgti tiek į pastato architektūrą, pamatų konstrukciją, šiltinimo poreikį ir lauko bei vidaus apdailas.

>

Stogai :: visos konstrukcijos

Stogus įrengiame plokščius iš gelžbetonio plokščių, monolitinės perdangos, įrengiame ir šlaitinius stogus, kurių konstrukcijos gaminamos iš medinių gegnių arba santvarų, gali būti gaminama ir iš metalo karkaso profilių sistemų. Santvaros gaminamos gamykloje, kas užtikrina greitį ir tikslumą bei automatinį apkrovų skaičiavimą. Stogų dangos gali būti: plokštiems stogams - polimerinės dangos, prilydomos bituminė; ne plokštiems - metalo skardų, čerpių (bituminių, betono, molinių, akmens skalūno). Kiekvienu atveju patariame dėl dangų pasirinkimo.

>

bottom of page